8 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. azar
    azar :

    Panie Winnicki. Te PiSowsko banderowskie pieski wyłaniajace sie na tym forum i tak Pana nie zrozumieją o co chodzi w geopolityce. Oni maja ale tylko klapki na oczach. Ważne aby tylko dosrac ruskim nawet kosztem naszych interesów. Jak tak chca z ruskimi walczyc to niech biera szabelke i do Donbasu pomagac swoim banderowskim przyjaciolom z pułku azow w walce z okupantem.
    Taki Kostner powinien zatanczyc z wilkami na łamach nesweeka, gazety wyborczej, gazety polskiej, niezalezna.pl i móc wypłakać sie towazyszowi Tymie bo to ukry najbardziej moga stracic na wyborze Trumpa a nie my.
    Jest przynajmniej okazja skończyc ten liberalno-lewacki światowy gescheft.
    Liczę, że przynajmniej Trump dogada sie z Putinem co do Syrii i rozwalonego przez USmańców całego bliskiego wschodu i skończy sie sponsorowanie organizacji obcinaczy głów.

  2. baciar
    baciar :

    Bardzo madra i rozsadna wypowiedz widac kto tu ma olej w głowie a nie lewackie smieci moskali mozna nie kochac ale trzeba z nimi handlować i tylko dzieki handlowi poprawimy stosunki nie stac nas na rozrzutnośc za wszelką cene przestać finnansowac ukraine bo to nic nie pomoże wszystkie wieksze inwestycje które prowadzą europejscy sojusznicy omijaja nas szerokim łukiem budowanie armii która ni jak sie ma do współczesnego pola walki głupota niech wróca do szkól tzw lekcje PO nie mylić z partią roczne przeszkolenie wojskowe tak by każdy obywatel potrafił trzymac broń realną a nie wirtualną budowac armie na bazie lotnictwa wojsk rakietowych itp a nie pospolitego ruszenia którego byle dron wyśledzi i jest w stanie zniszczyć

  3. wilno
    wilno :

    Rano tu coś mówić o Trampie, mówią świat jest globalny, jak według mnie, świat jest amerykański, to chyba szczyt marzeń wszystkich narodów, więc co tu meniać. Ciekawe, że wczoraj Rosja była gotowa nanieść zmasowany atak Aleppo, ale nie naniosła, Trump po wygranej wyglądał na zdziwionego, hillari w ogóle nikt nie widział, fikcja wyborów mnie by nie zdiwiła 🙂 Ameryka to jak spólka, jest władza, jest gospodarz.

  4. tagore
    tagore :

    Żeby stawiać żądania trzeba mieć za sobą realną siłę polityczną ,inaczej wypada to niepoważnie.
    A co do stosunku polskich polityków do Trampa to wypowiedź Macierewicza na ten temat była jednoznaczna, jego wizyta w USA dotyczyła spraw nie tylko wojskowych.

    tagore

  5. krok
    krok :

    Prawdziwym demonem wyborów w USA w naszym kraju, były Polskie media, przepraszam: media w Polsce. Opluwały jak mogły Trumpa, obrzydzały z każdej strony, wespół z nimi cały polityczny szlam (PO, nowoczesna, SLD), a teraz taki Tusk ma czelność listy gratulacyjne śle, to dopiero obłuda człowieka . Ciekawy jestem, czy ktokolwiek z KODu, czy nowoczesnej, również odważy się na podobny gest, podszyty zdradą. Dziwne to co się dzieje w PIS, jedni mieli nadzieję, na Clinton, z uwagi na kontrakty, dostawy broni, ciągłość władzy demokratów, itd., znowu inni jak Macierewicz cieszą się z wyników wyborów. Przypuszczam, że PIS nie ma żadnej polityki zagranicznej, oprócz antyrosyjskości.