Kierowca taksówki, muzułmanin zareagował oburzeniem, gdy para gejów zaczęła całować się podczas przejazdu. Ci zażądali przerwania podróży, ale odmówili zapłaty. Doszło do szarpaniny, w której jeden z gejów został poszkodowany.

Kierowca wiedeńskiej taksówki, muzułmanin, przewoził w weekend dwóch mężczyzn. Okazał się, że jest to para gejów, którzy w pewnym momencie zaczęli się całować. Kierowca oburzył się i kazał im natychmiast przestać, bo nie będzie tolerował takiego zachowania w swoim samochodzie. Do jednego z nich miał się nawet zwrócić słowami: „do ludzi takich jak wy powinno się strzelać”.

Mężczyźni w reakcji na zachowanie kierowcy oburzyli się i zażądali, by natychmiast ich wysadzono. Jednocześnie odmówili zapłaty za już przejechany dystans. To jeszcze bardziej zdenerwowało muzułmańskiego taksówkarza, który wezwał policję. Doszło jednak do szarpaniny, podczas której kierowca uderzył młodszego mężczyznę w twarz, rozbijając mu wargę.

Kierowca co prawda nie został oskarżony o „przestępstwo z nienawiści”, ale poszkodowany homoseksualista zamierza pozwać go o napaść i pobicie.

Breitbart.com / Kresy.pl

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz