Wiadomo już, w jakim terminie do Polski trafi pierwsza grupa migrantów złożona z 900 osób z obozu na terytorium Libanu. Przy czym na razie w Polsce miejsc wystarczy jedynie dla 700 osób.

Grupa osób z północnej Afryki trafi do Polski na początku przyszłego roku. Wcześniej we Włoszech i w Grecji muszą jednak powstać centra weryfikacyjne, w których zostaną oni sprawdzeni pod kątem bezpieczeństwa. Ma tam również zostać zastosowany rozdział na uchodźców i emigrantów ekonomicznych. Jak poinformował w rozmowie z RMF FM wiceminister spraw zagranicznych Rafał Trzaskowski, obecnie do przesiedlenia gotowych jest kilkadziesiąt osób. Ponadto, po procedurze sprawdzającej każda z osób musi wyrazić zgodę na przyjazd do Polski.

Migranci trafią do Polski w dwóch fazach: najpierw tysiąc, a później cztery i pół tysiąca osób. Będą one następowały co kilka miesięcy, ponieważ w Polsce na razie jest tylko 700 wolnych miejsc w 13 ośrodkach dla uchodźców. Migranci mają być przyjmowani w systemie rotacyjnym.

Rmf24.pl / Kresy.pl

9 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. mop
  mop :

  Rzady w EUROKOŁCHOZIE I W POLSCE utworzone są przez marionetki anglosyjonu,których kukiełki gotowe są poświęcić nie tylko narodowe interesy ich ojczyzn (które zresztą już dawno nie istnieją) ale zwyczajnie wystawić na ryzyko życie ludzi w tych krajach, te sprzedawczyki w zamian za wygodne i dostatnie życie na świeczniku, a w przypadku przegranej pewność schronienia za oceanem, sprzedadzą każdego swojego obywatela. A propaganda pracuje po to, żeby ten ogłupiony obywatel dał się zaprowadzić jak cielę na śmierć. Za Amerykę.
  POLAKU JEŚLI MASZ JESZCZE ODROBINĘ MÓZGU A GŁOWE NIE TYLKO DO NOSZENIA KASKU BUDOWLANEGO NIE SŁUCHAJ AMERYKANÓW I POLSKICH PROSTYTUTEK MEDIALNYCH A OBUDZ SIĘ WRESZCIE !!!
  POLSKOJEZYCZNA Kopacz podkłada 100 tysięczną imigrancką bombę Polsce… Tygodnik „W Sieci”, piórem Aleksandry Rybińskiej opublikował materiał, w którym opisuje, że MARIONETKA Kopacz zgodziła się na przyjęcie 100 tysięcy islamskich imigrantów.
  Decyzja już zapadła. Polskojęzyczny rząd jak zwykle ukrywa tę prawdę przed Polakami ze względu na zbliżające się wybory parlamentarne. 100 tys. imigrantów po wyborach trafi do Polsk tak ustaliliśmy w wiarygodnych źródłach w Komisji Europejskiej w Brukseli. Opinia publiczna jest świadomie oszukiwana: bo polskojezyczny rząd MARIONETKI Kopacz już się na to po cichu zgodził, tylko wybłagał zwłokę w realizacji tego planu. Oczywiście ze względu na wybory. Według tygodnika Bruksela dysponuje już nawet listą miejsc gdzie mieliby być umieszczani imigranci m.in. nieczynne koszary wojskowe.

 2. zefir
  zefir :

  Gdy dojdzie do objawów tej ewidentnej zdrady narodowej Polaków i polskości przez ściągnęcie do nas bandyckich ,dzikich ,obcych i niechcianych muslimskich pupilów tej niepolskiej władzy to patriotycznym obowiązkiem każdego Polaka jest czynny sprzeciw tej wrogiej nam antynarodowej inicjatywie.Nie możemy być poddanymi pedalskiej władzy Junckerów,czy innych unijnych degenaratów plujących na moralne przykazania dekalogu,gdyż wtedy z nami Polacy będzie koniec.Ostratyzm wobec niechcianych kozojebców to za mało.Niezbędny jest czynny sprzeciw dla jaknajszybszego wydalenia z kraju zła zagrażającego naszej tożsamości narodowej,której brakuje tym zachodnim debilnym demokracjom.

  • zefir
   zefir :

   „Malakaza”:Rozumiem,że posiadasz warunki i przyjmujesz na swe utrzymanie zgraje ciapatych,bez ewentualnych roszczeń o państwowe czyli nasze dotacje.Zgodzisz się że ,że samo być spokojnym to naiwne i bycie mało.Będziesz spokojnym wtedy gdy nie będziesz robił z innych wałów tylo na swój koszt,weżmiesz utrzymanie i wszelkie fanaberiie ciapactwa.Jesteś za tym by ich przyjąć.OK,nie mam nic przeciw,tylko na swój koszt kolego.