3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. Mieczysław Sylwester Kazimierzak
    Mieczysław Sylwester Kazimierzak :

    Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ nastąpiła RZEŹ WOŁYŃSKA.Dziś proces można opisać jako konsekwencję : WPŁYWU ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Ten proces opisał Michael E.Jones jako konsekwencję ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ,scharakteryzowaną przez Kevin’a MacDonald’a w KULTURA KRYTYKI.
    Od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Nobel dla Olgi Tokarczuk to za LITERATURĘ,czy za ANTYPOLONIZM?!
    ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH,banderowskich,bandyckich korzeni?!

  2. pik
    pik :

    Jak zwykle politycy usiłują ukryć prawdziwego zleceniodawcę. “Antonenko, kierowany ultranacjonalistycznymi ideami, kultywujący wielkość aryjskiej rasy, dążący do uczynienia swoich poglądów obiektem zainteresowania publicznego, … zdecydował się utworzyć … zorganizowaną grupę, w celu popełnienia zabójstwa dziennikarza i prezentera radiowego Pawła Szeremeta” – to przecież bełkot, w żaden sposób nie przedstawiający rzeczywistych motywów mordercy. Jednym z przedstawianych motywów była również “destabilizacja sytuacji na Ukrainie” – konia z rzędem temu, kto mógłby uzasadnić, jak to zabójstwo zdestabilizowało tę sytuację. Przyczyn należy szukać w już napisanych artykułach obciążających potencjalnego zabójcę, bądź w prowadzonym przez Szeremeta dziennikarskim śledztwie zagrażającym czyimś interesom. Pojawił się właśnie świeżutki wideo blog Anatolia Szarija przedstawiający możliwą wersję zleceniodawcy zabójstwa: “Шеремет. Думаю, я знаю заказчика”:
    https://www.youtube.com/watch?v=KQzUE-EM6Og
    Domniemanym zleceniodawcą miałby być Dmytryj Korczyński (nacjonalistyczny działacz, partia “Bractwo”, żona posłem za Poroszenki), który na własnym wideo blogu wypowiada się na temat Szeremeta. Zarzuca mu, że ten oskarża go o skrajny radykalizm i straszy dziennikarza – “My z tobą, tu na Ukrainie rozliczymy się, powiemy to co o nim myślimy, my w końcu pójdziemy i bombę tobie podłożymy. Kim ty jesteś, drogi?”. Pełna wypowiedż opublikowana była w 2013r – jeszcze przy prezydenturze Janukowycza. Czy rzeczywiście Korczyński tak długo tłumił w sobie nienawiść do Szeremeta? Czy dopiero uznał (lipiec 2016), że nadszedł czas gdy można to zrobić bezkarnie? Czy gotów był wydać górę pieniędzy na opłacenie organizacji i wykonawców? Na te pytania powinni odpowiedzieć śledczy jeżeli to będzie na rękę politykom.