Może nas czekać fala tureckiej imigracji

Angela Merkel, która tak chwaliła współpracę z Turcją w walce z kryzysem imigranckim staje wobec dużo większego problemu. Falę imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki może zastąpić fala z Turcji.

Państwo pod rządami Erdogana oprócz 3 mld euro zarządało otworzenia ruchu bezwizowgo pomiędzy strefą Schengen a Turcją. Unia Europejska wstępnie zgodziła się na te warunki, ale jak podkreślają parlamentarzyści z Niemice, może to spowodować jeszcze większy wzrost liczby imigrantów. Już teraz Niemcy wydają rocznie 200 tys. pozwoleń na poruszanie się po strefie Schengen dla obywateli Turcji.

kresy.pl / polishexpress.co.uk
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    jaro7 :

    Merkel wie że będzie narastał opór przeciwko nielegalnej imigracji,dlatego chce ściągać muzułmanów już legalnie.Wiadomo że Turcja będzie sprzedawać paszporty imigrantom.Dać się szantażować temu kacykowi Eroganowi to wstyd,ale chyba robione jest to celowo.wystarczyło postawić ultimatum Turkom’,nie będzie ŻADNYCH wiz (tych 200tys obecnie też) jak nie zatrzymacie migracji.Turcy mają dużo kontaktów biznesowych w Europie i nie mogliby sobie na to pozwolić.