Talibowie zaprosili amerykańskiego senatora na rozmowy w Dosze.

Zaproszenie do rozmów zostało wystosowane po tym, jak senator Rand Paul z Kentucky skrytykował dalszą amerykańską obecność w Afganistanie. „Wojna w Afganistanie kosztuje nas 50 miliardów dolarów rocznie. Czas wrócić do domu. Nie ma tam zwycięstwa militarnego” – powiedział Paul w wywiadzie dla telewizji Fox News w ubiegły czwartek. Z kolei wczoraj w wywiadzie dla programu „Face the Nation”, Paul podkreślił ponownie, że dalsza misja w Afganistanie jest pozbawiona sensu.

„Zapraszamy szacownego senatora z USA, Randa Paula, do złożenia oficjalnej wizyty w naszym biurze politycznym w Dosze w celu przeprowadzenia wzajemnych rozmów” – głosi komunikat Komitetu Informacyjnego Islamskiego Emiratu Afganistanu opublikowany na Twitterze.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Jak dodano, „Udowodnimy panu Randowi Paulowi, że natychmiastowe wycofanie się USA z Afganistanu przyniesie pokój w naszym kraju i wzmocni międzynarodowe bezpieczeństwo”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „WaPo: Trump zakładnikiem generałów? „Niestety, Panie Prezydencie, nie ma Pan wyboru”

Kresy.pl / The Washington Times

Oceń ten artykuł
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz