W Szwecji feministki rozpoczęły nową kampanię przeciwko mężczyznom chcącym bronić kobiety przed gwałtami.

Feministki w Szwecji prowadzą kampanię przeciwko mężczyznom, którzy po śmierci pracownicy ośrodka dla tzw. uchodźców, zamordowanej przez imigranta postanowili wymierzyć sprawiedliwość przybyszom z różnych krajów muzułmańskich.

Szwedzkim feministkom nie spodobało się takie działanie. Stworzyły one hasztag #inteerkvinna (nie twoja kobieta). Piszą o swojej nienawiści do rasizmu, faszyzmu, białych mężczyzn i innych rzeczy, które mogą być dowolnie powiązane z zajściami po śmierci pracownicy ośrodka dla tzw. uchodźców. Histeryzują, że europejczycy powstają przeciwko imigrantom.

Feministki twierdzą też, że boją się szwedzkich nacjonalistów, którzy mogą je molestować seksualnie.

barritrad.com / kresy.pl

12 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  • zan
   zan :

   I tak np. Kazimiera Szczuka określająca się w wywiadzie dla amerykańskiej prasy jako ofiara polskiego antysemityzmu jest w dziecinnych, prawackich memach przedstawiana jako feministka. Przedstawiła się tak głupim polskim gojom, a głupie goje to łyknęły. Głupie goje same nie wiedzą z czym walczą, kręcą się jak pies za ogonem. A te „feministki” dobrze wiedzą. W Izraelu żadna z nich nie zaszłaby wysoko proponując choćby aby Żydzi nie mordowali palestyńskich dzieci, a co dopiero aby pozwalali gwałcić Arabom własne kobiety. Słynna działaczka syjonistyczna Barbara Spectre powiedziała do kamery: MY ŻYDZI stoimi za multi-kulti i to wywoła do nas niechęć, ale zmiana Europy jest nieodwołalna. Wywiad łatwo znaleźć np. na YT.

  • andrz
   andrz :

   Zan 03.02.2016 21:36- po raz koleiny chylę przed Tobą czoło. Link – I klasa, aż nie mogłem odmówić sobie zrobienia PrintScrn-a i umieszczenie go tu. Nadreprezentacja Żydówek? Raczej totalna dominacja. Porażające- dobrze to określiłeś.

 1. antymajdan
  antymajdan :

  Ja bym tylko prosił, aby te feministki bardzo wyraźnie się jakoś oznaczyły. Może być opaska z napisem, jakiś identyfikator ze znaczkiem i wyrażoną wolą, byle wyraźnie i widocznie. Bo jakby co, to nie chciałbym się narażać na żadne procesy a zwłaszcza na ich agresję do „białego mężczyzny”. Poza tym może to być dobrodziejstwem dla normalnych kobiet, o ile podziała jak piorunochron.