W minionym roku Policja w Sztokholmie otrzymała 14 zawiadomień o molestowaniu seksualnym w basenie. Najmłodsza z dziewczynek miała 11 lat.

Funkcjonariusze policji będą dyżurować w okolicach basenu „Eriksdalsbadet”. Ma to związek z licznymi doniesieniami o molestowaniu seksualnym na tym basenie. Przypadkowo basen ten znajduje się na południu Sztokholmu gdzie mieszka wielu uchodźców. Również właściciele basenu zwiększą liczbę ochroniarzy i ratowników tak by nie doszło do kolejnych przypadków molestowania.

Szwedzka policja nie chce jednak wiązać tych przestępstw z imigrantami i prosi o ostrożność.

TASS/KRESY.PL

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. malkontent
    malkontent :

    Szwedzi potracili całkowicie zmysły a meskośc im opadła :-((( pozwalaja gwałcić i mordować swoje kobiety bandytom z brodami, dla poprawy stanu psychicznego napływającej bandy muslimów organizują im szkolenia snajperskie na strzelnicach, Szwedki w zamian za to nie pozwalają Szwedom szczać na stojąco :-((( i do tego teraz muszą jeszcze stawiać policję przy kazdej Szwedce by jej jakis śmierdzący muslim nie zdjął gaci na basenie ;-(((((( Stąd nie dziwi mnie juz to, że Szwedzi wolą chodzić w tęczowych opaskach niż oglądać zgrabne tyłeczki cheerleaderek :-(((((((