Stołeczni policjanci zatrzymali trzech obywateli Gruzji podejrzanych o kradzieże i posiadanie narkotyków. Mężczyźni trafili do Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII. Za popełnione przestępstwa usłyszeli zarzuty.

Jak podano w sobotnim komunikacie warszawskiej policji, znani z licznych kradzieży sklepowych trzej obywatele Gruzji zostali zatrzymani przez policjantów Wydziału Wywiadowczo – Patrolowego Komendy Stołecznej Policji działających w grupie “Kieszonki”. 37-latek i dwóch 50-latków wpadło przy Al. Zielenieckiej.

“Jeden z 50-latków był poszukiwany do sprawy kradzieży telefonu komórkowego oraz portfela z pieniędzmi, dowodem osobistym i prawem jazdy, do jakiej doszło pod koniec sierpnia pomiędzy Al. Waszyngtona a Al. Stanów Zjednoczonych” – informuje policja. Poszkodowany wycenił wówczas straty na 760 złotych.

Z kolei drugi z 50-latków miał na swoim koncie kradzież telefonu komórkowego. Do tego zdarzenia doszło na początku lipca na ul. Targowej.

Przeczytaj: Policja znów podała dane dot. przestępczości cudzoziemców. Dominują Ukraińcy i Gruzini

“Trzeci z zatrzymanych obywateli Gruzji wpadł za posiadanie środków odurzających. W trakcie zatrzymania, 37-latek miał przy sobie marihuanę” – czytamy.

Cała trójka usłyszała zarzuty za popełnione przestępstwa.

Zobacz także: Gruzin dokonał serii kradzieży. Grozi mu 5 lat więzienia

ksp.policja.gov.pl / Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply