Syn prezydenta USA, Hunter Biden twierdzi, że Rosjanie ukradli kolejny z jego laptopów gdy był bliski przedawkowania w pokoju hotelowym w Las Vegas i mogą go szantażować, ujawnił w środę portal Daily Mail.

Jak ujawnił w środę portal Daily Mail, syn prezydenta USA, Hunter Biden twierdzi, że Rosjanie ukradli kolejny z jego laptopów gdy był bliski przedawkowania w pokoju hotelowym w Las Vegas i mogą go szantażować.

Domniemany incydent oznaczałby, że Hunter stracił w sumie trzy komputery – pierwszy został  porzucony w sklepie komputerowym w Delaware, drugi przejęty przez agentów federalnych – każdy prawdopodobnie zawierał poufne informacje na temat prezydenta Joe Bidena oraz zawstydzające zdjęcia, filmy i wiadomości jego syna. Wygląda na to, że trzeciego laptopa wciąż brakuje  i został zabrany przez rosyjskich handlarzy narkotyków po imprezie z Hunterem w Vegas. Syn prezydenta USA powiedział to prostytutce, sytuacja została uchwycona na kamerze.

Po sfilmowaniu, jak uprawiał seks z prostytutką Hunter Biden zostawił włączoną kamerę. Twierdzenia Huntera wskazują na możliwość, że został wybrany jako wrażliwy cel w środowiskuJoe Bidena.

Hunter opisał, jak jego trzeci laptop został „skradziony” pewnej nocy podczas 2018 roku, kiedy prawie przedawkował narkotyki. „Poszedłem sam do wanny z hydromasażem, która wisi nad krawędzią pie***nego najwyższego piętra, ze szkłem. Więc siedzę tam i to jest ostatnie, co pamiętam. Budzę się i jedynymi ludźmi, którzy tam są, są Miguel, facet gorączkowo biegający dookoła i Pierce, jego przyjaciel. I była jeszcze ta 35-letnia Rosjanka, naprawdę miła, czysta brunetka. Na początku nie wiedzieli, czy umarłem, czy nie”.

Hunter powiedział, że po tej rozpustnej nocy zdał sobie sprawę, że zniknął jego komputer. “Myślę, że to oni ukradł mój komputer”. Syn prezydenta powiedział prostytutce, że rzekomo skradziony laptop jest również pełen kompromitujących filmów erotycznych. „Mają filmy, na których to robię”, powiedział, odnosząc się do nagranego seksu. „Wiesz, mają filmy, na których uprawiam szalony seks”.

Zobacz też: Facebook i Twitter ukrywają artykuł New York Post o Bidenach. W tle ponownie Ukraina

Prostytutka zapytała Huntera, czy obawia się, że rosyjscy rzekomi złodzieje spróbują go „szantażować”. Hunter odpowiedział: „Tak, w pewnym sensie tak”.

Zobacz też: Media: Trump naciskał na Zełenskiego, domagając się wszczęcia śledztwa przeciwko synowi Bidena

Kresy.pl/Daily Mail

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply