Na lotnisku w Amsterdamie służby otworzyły ogień do mężczyzny, który groził pasażerom nożem. Napastnik został aresztowany.

Ewakuowano część hali lotniska w Amsterdamie, a pociągi nie zatrzymywały się na położonej w pobliżu stacji kolejowej. Napastnik został zatrzymany przez służy. Na razie ustalany jest motyw jego działania.

Do zdarzenia doszło w piątek na lotnisku Schiphol. Według informacji podanych przez lokalną policję sytuacja jest opanowana, a nikt, poza postrzelonym napastnikiem nie został ranny.

ZOBACZ TAKŻE: Zamachy w Brukseli. Zaatakowano lotnisko i metro [+FOTO / 16+]

Terminal na którym doszło do zdarzenia ma zostać wkrótce ponownie otwarty. Policja nie podaje na razie więcej szczegółów w sprawie.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Kresy.pl / reuters.com
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz