7 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. kp
    kp :

    Pan Bodnar ma skrajnie lewicowe poglądy, jak wynika z wywiadu z jedną z gazet, np. adopcja dzieci przez pary homoseksualne to wg niego standard. Jak widać wykonując funkcje RPO nie jest w stanie odróżnić między literą prawa, a swoimi skrajnymi poglądami lewicowymi. Efektem jest coś co nazwę bondaryzacją prawa (kiedyś była falandyzacja prawa), czyli instrumentalne stosowanie przepisów. W tym wypadku zgodnie ze skrajnymi ideami lewackimi! Ten pan kompromituje urząd RPO. Nie dorósł by sprawować taką funkcję.

  2. tagore
    tagore :

    Rzecznik praw obywatelskich powinien być obierany równolegle z wyborami Prezydenckimi na podobnych zasadach jak Prezydent z wiekiem minimalnym 50 lat i kilkuletnim brakiem związków z
    partiami politycznymi. Uchwalenie takiej zmiany w konstytucji zamknęło by sprawę Pana Bodnara.

    tagore

  3. zefir
    zefir :

    Z tym Rzecznikiem PO,Bednarem,to jakieś nieporozumienie.Przecież ten RPO winien stac na czele demonstracji obywatelskich dla obrony ich praw przed nielegalną i grożną inwazją ciapacko-murzyńską,zagrażającą prawom obywateli RP.RPO powinien bronić opłacających go ze swych podatków obywateli RP i chronić swymi działaniami kulturowy dorobek swych obywatelskich chlebodawców.Słowa p.Bednara o “przekraczaniu granic wolności słowa”,są bezprawne,gdyż zaprzeczają Konstytucji RP,stanowią zniewagę obywateli RP i kompromitują tego człeka jako Rzecznika PO.Żaden przepis prawny w Rzeczypospolitej nie daje p.Bednarowi podstaw do szerzenia w Polsce,jako konstytucyjnemu ministrowi rządu RP,jego prywatnych umiłowań i przekonań pseudokultury multi-kulti.