Delegaci polskich narodowców przebywali w czeskiej Pradze na zjeździe przedstawicieli organizacji sprzeciwiających się przyjmowaniu imigrantów pod hasłem „Zjednoczona Europa Przeciw Islamizacji”.

Konferencja została zorganizowana przez czeską partię USVIT. Uczestniczyli w niej przedstawiciele partii i organizacji z dziewięciu państw Unii Europejskiej, w tym znanego anty-imigranckiego ruchu PEGIDA. Uzgodnili oni skoordynowaną organizację anty-imigranckich manifestacji w szeregu europejskich miast. Rozpoczną się one jednocześnie 6 lutego o godzinie 15. Ta organizowana przez Ruch Narodowy w Warszawie odbędzie się na Placu Zamkowym.

W uchwalonej na konferencji Deklaracji sygnatriusze przedstawili zagrożenie w postaci „podboju Europy przez Islam” jako skutku „zdradzenia nas przez polityczne elity”. „Nie poddamy Europy naszym wrogom. Jesteśmy przygotowani do działania i przeciwstawienia się politycznemu Islamowi, ekstremistycznym reżimom islamskim i ich europejskim kolaborantom. Jesteśmy przygotowani do zaryzykowania naszych wolności, własnośi, pracy, kariery, a nawet do postawienia naszego życia na szali, jak to robiły wcześniejsze pokolenia” – zadeklarowali uczestnicy praskiej konferencji. Zaapelowali – „Jesteśmy zdeterminowani, by bronić Europy, wolności słowa i innych swobód obywatelskich, jak i naszego wspólnego stylu życia Okażemy tę determinację poprzez nasz udział w połączonych demonstracjach”.

ruchnarodowy.net/kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł
1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. sylwia
  sylwia :

  Słuszna inicjatywa. Brońmy jej i popierajmy ją gdyby władze PiSu czy POPiSu próbowały ją atakować lub osłabić. Zwraca uwagȩ, że Czechy stanȩły w szeregu z Wȩgrami w obronie Europy przed barbarzyńską inwazją zorganizowaną przez ciemne globalistyczne Moce podczas gdy PiSowski rząd spiskuje by granic nie bronić, płotów nie stawiać i polskiej ludności dostȩpu do broni nie ułatwiać. Jest 5 minut przed 12-tą. Wyszło na jaw, że 25 grudnia 2015 r. królowa Anglii poleciła swemu personelowi cieszyć siȩ swymi ostatnimi świȩtami Bożego Narodzenia (‘enjoy your final Christmas’ ).
  https://www.youtube.com/watch?v=BPKqM-TV2i8
  https://www.youtube.com/watch?v=JGfuDZnvSEI

  https://www.youtube.com/watch?v=0bB77lojKhc