Funkcjonariusze policji w obwodzie wołgogradzkim musieli po raz kolejny poszukiwać przestępcy, który uciekł z sali sądowej przed posiedzeniem w swojej sprawie.

Urząd Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Federacji Rosyjskiej w obwodzie wołgogradzkim poinformował w środę o niecodziennej sytuacji jaka miała w sądzie rejonowym w Surowikinie. Sąd zajmował się sprawą 43-letniego mężczyzny, który za obrazę funkcjonariusza policji i atak na niego usłyszał wyrok ograniczenia wolność w zawieszeniu i został zobowiązany do regularnego meldowania się na posterunku policji. Skazany od dłuższego czasu nie wypełniał jednak warunków zawieszenia wykonywania wyroku i sąd miał w środę orzec nowy środek karny.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Jak można przeczytać na stronie internetowej wołgogradzkiego wydziału MSW – „pozostawszy w sali posiedzeń sądu bez nadzoru ze strony konwojentów, uprzednio skazany skorzystał z otwartego okna i opuścił budynek”. Pracownicy sądu o ucieczce przestępcy zawiadomili policję. Ta podjęła obławę na skazanego. Został ujęty jeszcze tego samego dnia około godziny 18 w centrum Surowikina.

Czytaj także: Rosja: Ujawniono ile pieniędzy zajęto u skazanych za korupcję

34.mvd.rf/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz