Wrocław: Spotkanie z Leszkiem Żebrowskim

W najbliższą środę 23 września br. we Wrocławiu odbędzie się otwarte spotkanie z publicystą, pisarzem i badaczem polskiego podziemia oraz okresu PRL-u Leszkiem Żebrowskim.

Tym razem będzie opowiadał na temat: „Bohaterowie rekomuny czyli o następcach komunistycznych oprawców”.

Spotkanie odbędzie się w Budynku Starej Giełdy we Wrocławiu (Plac Solny 16) o godz. 18.00. Organizatorem wydarzenia są Roty Niepodległości-Wrocław. Wstęp bezpłatny.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Leszek Żebrowski to wieloletni badacz polskiego podziemia niepodległościowego, swoją wiedzę zgłębia, a następnie przelewa na papier od przeszło czterech dekad. Jako syn żołnierza Armii Krajowej, będącego później więźniem politycznym, Franciszka Żebrowskiego, już od najmłodszych lat miał styczność z komunistyczną konspiracją oraz stalinowską bezpieką.

Zobacz także: Leszek Żebrowski wspiera portal Kresy.pl

W swoich książkach pokazuje polską rzeczywistość taką, jaką była. Skupia się w głównej mierze na czasach II wojny światowej, a konkretnie na działalności polskiego podziemia. Nie jest to jednak jedyna, poruszana w jego publikacjach, tematyka. Trudy wojny, okres PRL, nadzieje na nowy początek po upadku muru berlińskiego, a także współczesne dzieje Polski – Leszek Żebrowski wszędzie wskaże historyczną prawdę, pozbawioną jakichkolwiek złudzeń.

Źródło: Capitalbook.com
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz