Decyzją brytyjskiego sądu syn Polki i Brytyjczyka zostanie adoptowany przez parę homoseksualistów. Nie zgadza się z tym matka dziecka, która chce, by dziecko trafiło do normalnej rodziny.

W piątek portal Wirtualna Polska poinformował, że chłopiec o imieniu Harry trafi do adopcji przez parę homoseksualistów. Zgodę na to wyraził ojciec dziecka. Aneta Zrobczyńska, matka chłopca, straciła prawa rodzicielskie po tym, jak pozostawiła Harry’ego pod opieką jego 13-letniej siostry. Gdy Zrobczyńskiej nie było w domu, chłopiec poparzył się. Wcześniej odebrano jej prawa rodzicielskie nad pozostałymi dziećmi. Jak sama przyznaje, „nie jest ideałem” i popełniała błędy, lecz teraz chce je naprawić.

Zrobczyńska dowiedziała się o planowanej adopcji chłopca przez homoseksualistów od pracowników opieki społecznej, którzy się tym zajmują. „Nie chcę się na to zgodzić. Wolałabym, żeby był wychowywany przez mamę i tatę, a nie przez dwóch ojców” – powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską. Matka dziecka interweniowała w opiece społecznej i u polskiego konsula. Ten jednak rozłożył ręce, ponieważ brytyjskie prawo dopuszcza adopcję przez homoseksualistów.

Po tym, jak historia opisana przez Wirtualną Polskę stała się głośna, podjęcie działań w tej sprawie zapowiedział wiceminister sprawiedliwości Piotr Wójcik. Zlecił on wystąpienie do odpowiedniego brytyjskiego organu z prośbą o szczegółowe informacje.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

CZYTAJ TAKŻE: CBOS: większość Polaków przeciw tzw. homomałżeństwom i adopcji dzieci przez pary homoseksualne

Kresy.pl / wp.pl / polskieradio24.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz