Policja zatrzymała jedną osobę podejrzaną w sprawie śmierci trzech ludzi. Ich ciała znaleziono we wtorek rano w centrum Nottingham, w środkowej Anglii.

Miejscowa policja otrzymała zawiadomienie o znalezieniu dwóch ciał na Ilkeston Roado koło godz. 4 rano czasu miejscowego. Wkrótce potem odnaleziono trzecią zabitą osobę na Magdala Road. Relacjonująca Sky News twierdzi, że w tym samym czasie funkcjonariusze zostali wezwani do innego incydentu, który miał miejsce o nieco ponad milę, w sprawie kierowcy furgonetki próbującego przejechać trzy osoby na ulicy Miltona. Osoby, które przejechał trafiły do szpitala. Policja uznała, że wszystkie zdarzenia są powiążane.

Sky News podaje, że funkcjonariusze zatrzymali już jedną osobę podejrzaną w sprawie. To 31-letni mężyczyzna. Policja przedstawiła mu już zarzuty, jak twierdzi “The Guardian”. Służba nie podała jego personaliów, motywów ani dokładniejszych okoliczności przestępstw.

Funkcjonariusze policji i inne służby ratownicze poinformowały o “poważnym incydencie”, według policji w Nottinghamshire. Wstrzymano ruch tramwajów Nottingham Express Transit (NET) z powodu „poważnych incydentów policyjnych w mieście i na przedmieściach”, co może świadczyć o szerszym wymiarze zdarzenia.

Zablokowano szereg drug w centrum i na przedmieściach. Potwierdziła to miejscowa policja – “Na czas dochodzenia w sprawie incydentu w całym mieście jest wiele zamkniętych dróg. Prosimy społeczeństwo i kierowców o unikanie następujących obszarów i zaplanowanie alternatywnych tras” – zacytował protal Sky News.

Czytaj także: Konserwatywny brytyjski poseł-katolik zamordowany przez nożownika, w tle islamski ekstremizm

news.sky.com/theguardian.com/bbc.com/kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply