Orban spotkał się z Chuckiem Norrisem [+VIDEO]

Gwiazdor filmów sztuk walki Chuck Norris odwiedził Węgry, gdzie spotkał się z premierem kraju Viktorem Orbanem i oglądał pokaz umiejętności węgierskich antyterrorystów. Nagranie pokazujące urywki jego wizyty ukazało się we wtorek na facebookowym profilu Viktora Orbana.

Mam wrażenie, że już pana znam, tyle o panu czytałem – powiedział Norris Orbanowi na powitanie. Później węgierski premier nadmienił w rozmowie z aktorem, że „90 proc. wiadomości” na jego temat jest negatywnych. „Liberałowie nienawidzą mnie” – dodawał. „Jest pan jak Trump” – odparł Norris znany z poparcia udzielonego w kampanii wyborczej obecnemu amerykańskiemu prezydentowi. „Nawet trochę więcej!” – żartował Orban.

Na filmie widać również przejażdżkę samochodem kierowanym przez Orbana do centrum szkolenia węgierskich antyterrorystów. Pasażerami samochodu byli Norris i jego żona. Na nagraniu słychać, jak szef rządu Węgier chwali się, że jest „ulicznym wojownikiem” i „nie pochodzi z elity”.

Celem podróży Orbana i Norrisa była jednostka antyterrorystyczna, o której węgierski premier powiedział, że prezentuje najwyższy możliwy poziom. Po obejrzeniu ćwiczeń antyterrorystów aktor powiedział, że widział podobne pokazy na całym świecie i ten był najlepszy.

Jak napisał Washington Post, Norris przyjechał na Węgry na zaproszenie węgierskiej baptystycznej organizacji charytatywnej organizującej coroczną akcję bożonarodzeniową. Była to pierwsza wizyta aktora w tym kraju.

Nagranie z podróży Norrisa na Węgry zatytułowano „Strażnicy”, co jest niewątpliwie nawiązaniem do roli „Strażnika Teksasu” granej przez Amerykanina oraz antyimigranckiej polityki Orbana.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

CZYTAJ TAKŻE: Zapowiedziano przyjazd Chucka Norrisa na Wołyń

Kresy.pl / Washington Post / rmf24.pl

Czytaj kolejny artykuł
0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz