W drodze wjazdowej do Grodna wóz opancerzony białoruskiej armii spowodował groźną kolizję – wjechał na stojący na przeciwległym pasie ruchu samochód osobowy.

O wypadku poinformował w piątek lokalny portal internetowy Hrodna Life. Około godziny 16.30 tego dnia kolumna ciężkiego sprzętu białoruskiej armii wjeżdżała do Grodna. Na nagraniu umieszczony na portalu widać wyraźnie, że wojskowa kolumna mijała stojące samochody. Widać też, że to żołnierz prowadzący bojowy wóz piechoty BMP-1 stracił w czasie skręcania panowanie nad pojazdem, w efekcie czego zjechał na przeciwległy pas i stojący na nim samochód Volkswagen.

Samochód został w części zgnieciony. Jednak kierowca nie odniósł poważnych obrażeń, choć części samochodu przygniotły mu nogi. Sprawą zajęła się już komendantura jednostki wojskowej do której należał wóz biorący udział w wypadku i odpowiedni wydział milicji drogowej.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Ze względu na obecność w mieście bazy wojskowej i częste wykorzystywanie obwodu grodzieńskiego jako miejsca ćwiczeń wojskowych, w okolicy Grodna stosunkowo często dochodzi do wypadków drogowych z udziałem pojazdów białoruskiej armii.

hrodna.life/kresy.pl

 
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz