Lokalny warszawski portal informuje o kolejnym araku popełnionym przez ukraińskiego imigranta z użyciem noża. Podejrzany został schwytany.

Do ataku ukraińskiego imigranta doszło w sobotę około godziny 20.50 na ulicy Chłopickiego na Pradze-Południe, podaje portal warszawawpigulce.pl. Podaje on nieoficjalne informacje o przebiegu wydarzenia, opisując, iż doszło do poważnego przestępstwa.

Według warszawawpigulce.pl między Polakiem i Ukraińcem doszło w sobotę do kłótni i szarpaniny. W jej trakcie Ukrainiec chwycił nóż i wymierzył cios Polakowi. Rana była poważna, bowiem portal pisze o Polaku leżącym “w kałuży krwi”. Sprawca pozostawił rannego i na kradzionym rowerze zaczął uciekać. Został jednak schwytany przez funkcjonariuszy policji. Okazało się, że Ukrainiec w czasie popełnienia przestępstwa był pijany. Zatrzymany ma 38 lat. Zraniony Polak znajduje się w szpitalu jest w stanie ciężkim.

W wyniku polityki otwartych granic dla imigrantów zarobkowych z Ukrainy prowadzonej przez rząd PiS w Polsce znajduje się obecnie ponad milion obywateli Ukrainy. Ukraińcy mogą przebywać i pracować w Polsce nie tylko na podstawie zezwolenia na pracę ale także na podstawie oświadczenia pracodawcy o zatrudnieniu cudzoziemca. Procedura ta wymaga jedynie wystawienia przez pracodawcę jednego dokumentu i złożenia jego kopii w powiatowym urzędzie pracy. Na podstawie tego dokumentu obywatel Ukrainiec automatycznie otrzymuje wizę i możliwość pracy w Polsce.

Czytaj także: Na progu imigracyjnej katastrofy. Skończymy jak Niemcy, Francuzi i Brytyjczycy?

Ukrainiec brutalnie zamordował i okradł polskiego piłkarza. Grozi mu dożywocie

Kraków: Nastoletni Ukraińcy napadli z noże na przechodniów

warszawawpigulce.pl/kresy.pl

5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

 1. JeszczePolska
  JeszczePolska :

  Niee nic nie szkodzi!!gdyby to był, syn, brat, mąż ba nawet kuzyn kogoś z rządu , sejmu czy senatu, albo ze spółki skarbu państwa, to wtedy by była sprawa poważna.Tak to tylko zwykły Polak!
  Do rachunku, ILE nas kosztuje realizowana przez “rzond” polityka zaoceanicznych właścicieli kraju, należy dodać leczenie ciężko rannego Polaka ew. później renta.Oraz pobyt zapijaczonego zbrodniarza ukraińskiego w więzieniu.3150 złotych miesięcznie, za nasze podatki!!!!Zresztą prawie wszystkich ich wypuszczają na wolność , więc może kosztów nie będzie. Aż podźga następnego Polaka lub zgwałci i udusi Polkę!
  Może się w tej sprawie , wypowie pan Żurawski wel Grajewski, Kowal, Gosiewska,Wild sztajn,Rej,Sakiewicz,Perejra,Przełomiec i reszta z listy wsparcia niejakiego Piekło!.Czy przypadkiem, to nie była kolejna któraś tam setna prowokacja, mająca naruszyć odwieczną przyjaźń polsko ukraińską???Trzeba zbadać powiązania pijanego nożownika i złodzieja!!jego dziadków i pradziadków@!

 2. vader213
  vader213 :

  ten UKRAIŃSKI bandyta został pojmany ale w Krakowie ukraińskiemu bandycie który zamordował polskiego studenta tzw “polska” policja a raczej już UKRAINSKIE GESTAPO pozwoliło opuścić Polskę i rżną głupa że nic się nie stało a antypolska Interia nawet zablokowała komentarze