Była premier i wiceprzewodnicząca Platformy Obywatelskiej Ewa Kopacz zaprezentowała osobliwy pogląd dotyczący rzekomych polowań na dinozaury. Jej zdaniem ludzie polowali na te prahistoryczne gady.

Polityk PO przedstawiła swoją tezę w programie Agnieszki Burzyńskiej „Fakt Opinie” omawiając m.in. zatrzymanie byłego rzecznika MON Bartłomieja M., tzw. taśmy Kaczyńskiego oraz aferę związaną z wysokością zarobków w Narodowym Banku Polskim. Zdaniem byłej premier afery te kumulując się z czasem odniosą skutek porównywalny z rzekomym zabiciem dinozaura przez ludzi.

Przypomnę strasznie dawne czasy. To wtedy, kiedy jeszcze dinozaury były, a ludzie nie mieli żadnych strzelb, nie mieli żadnej broni nowoczesnej, która pozwoliłaby je zabić. Wie Pani co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura. I wiadomo, że od jednego rzucenia tym kamieniem na pewno nie padł. Ale jeśli przez miesiąc, dwa miesiące, rzucali tymi kamieniami, to go na tyle osłabili, że mogli go pokonać. Więc presja ma sens. I dzisiaj każdego dnia i o każdej godzinie trzeba przypominać o tym, jak strasznie te taśmy, które się pokazały w Gazecie Wyborczej, zburzyły wizerunek tej oto partii i jej lidera, który miał ponoć wszystkich uszczęśliwić a sam ascetyczne życie prowadzić – mówiła Kopacz.

Ewa Kopacz nie przestała mówić o „dinozaurach” nawet po tym, jak prowadząca zwróciła jej uwagę, że prawdopodobnie chodzi jej o mamuty.

CZYTAJ TAKŻE: Ewa Kopacz: PiS ma poglądy średniowieczne

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Kresy.pl / dorzeczy.pl / twitter

Kopacz uważa, że ludzie wybili dinozaury? „Rzucali kamieniami miesiąc, dwa miesiące” [+VIDEO]
5 (100%) 4 głosów.

Tagi: ,

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz