Była premier i wiceprzewodnicząca Platformy Obywatelskiej Ewa Kopacz zaprezentowała osobliwy pogląd dotyczący rzekomych polowań na dinozaury. Jej zdaniem ludzie polowali na te prahistoryczne gady.

Polityk PO przedstawiła swoją tezę w programie Agnieszki Burzyńskiej „Fakt Opinie” omawiając m.in. zatrzymanie byłego rzecznika MON Bartłomieja M., tzw. taśmy Kaczyńskiego oraz aferę związaną z wysokością zarobków w Narodowym Banku Polskim. Zdaniem byłej premier afery te kumulując się z czasem odniosą skutek porównywalny z rzekomym zabiciem dinozaura przez ludzi.

Przypomnę strasznie dawne czasy. To wtedy, kiedy jeszcze dinozaury były, a ludzie nie mieli żadnych strzelb, nie mieli żadnej broni nowoczesnej, która pozwoliłaby je zabić. Wie Pani co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura. I wiadomo, że od jednego rzucenia tym kamieniem na pewno nie padł. Ale jeśli przez miesiąc, dwa miesiące, rzucali tymi kamieniami, to go na tyle osłabili, że mogli go pokonać. Więc presja ma sens. I dzisiaj każdego dnia i o każdej godzinie trzeba przypominać o tym, jak strasznie te taśmy, które się pokazały w Gazecie Wyborczej, zburzyły wizerunek tej oto partii i jej lidera, który miał ponoć wszystkich uszczęśliwić a sam ascetyczne życie prowadzić – mówiła Kopacz.

Ewa Kopacz nie przestała mówić o „dinozaurach” nawet po tym, jak prowadząca zwróciła jej uwagę, że prawdopodobnie chodzi jej o mamuty.

CZYTAJ TAKŻE: Ewa Kopacz: PiS ma poglądy średniowieczne

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Kresy.pl / dorzeczy.pl / twitter
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz