Amerykańska piechota morska zaprezentowała ćwiczenia strzeleckie czołgów M1A1 Abrams.

Korpus Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych (USMC) jest wyposażony m.in. w czołgi podstawowe M1A1 Abrams. W sieci pojawił się filmik pokazujący jak ćwiczą amerykańscy czołgiści z „Marines”.

M1 Abrams to czołg III generacji wyposażony w 120 mm gładkolufową armatę. Jego załoga składa się z 4 osób. Jest uważany za jeden z najlepszych wykorzystywanych obecnie czołgów podstawowych. Jest bardzo dobrze uzbrojony, opancerzony oraz charakteryzuje się wysoką mobilnościa.

Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz