Na terenie ośrodka „Enei” w Pogorzelicy (województwo zachodniopomorskie) doszło do bójki między ukraińskimi ratownikami strzegącymi plaż w tej okolicy. W użyciu był nóż – informuje portal Kuriera Szczecińskiego. Obaj Ukraińcy zostali zwolnieni z pracy i opuścili ośrodek.

W niedzielę około godz. 19 Kurier Szczeciński otrzymał informacje o bójce między ukraińskimi ratownikami. W użyciu był nóż – zwraca uwagę medium. Na miejscu pojawiła się policja, która skuła ratowników kajdankami. Zostali zwolnieni po przesłuchaniu. Obaj Ukraińcy zostali zwolnieni z pracy i opuścili ośrodek.

Przełożony ratowników powiedział w rozmowie z Kurierem Szczecińskim, że nie słyszał o nocnych wyczynach podległych mu ludzi, a przed wyjazdem do pracy ratownicy są badani alkomatem.

„Niedawno o pierwszej w nocy ratownicy urządzili sobie dyskotekę, używając do tego niebieskich świateł w pojazdach ratowniczych jakie są na nich zamontowane. Było też wycie syren alarmowych i głośna muzyka” – zwraca uwagę małżeństwo ze Szczecina, które wypoczywa w jednym z domków.

Zobacz także: Ukrainiec oszukiwał na BLIK. Wypłacał dziennie kilkanaście tys. złotych. Nie trafił do aresztu

Informowaliśmy, że we wtorek na warszawskim Mokotowie doszło do napadu na konwojenta, któremu zabrano torbę z pieniędzmi. Mężczyzna użył broni palnej i być może ranił jednego z napastników. Sprawcy, których szuka policja, według PAP uciekli z miejsca zdarzenia samochodem na ukraińskich numerach rejestracyjnych.

Sprawcy zabrali konwojentowi torbę z pieniędzmi. Według wersji podawanych przez media, otrzymał on silny cios w głowę i upadł, względnie został obezwładniony, odnosząc tylko niegroźne obrażenia.

24kurier.pl / Kresy.pl

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz