Prezes PiS spotkał się na Facebooku z internautami. Zapewnił że Polska nie przyjmie uchodźców.

Kaczyński stwierdził, że nie możemy przyjąć imigrantów, „bo nie ma mechanizmu, który by zapewnił bezpieczeństwo„. Były premier stwierdził, że jest to stanowisko rządu oraz Prawa i Sprawiedliwości, a pomagać należy na miejscu – To jest stanowisko Pani Premier i całego PiS. To ci, którzy dzisiaj maszerują chcą, żeby polskie życie było zakłócone. My chcemy pomóc, ale tam na miejscu.

Podczas czatu Jarosław Kaczyński powiedział również, że kwota wolna od podatku będzie zwiększona, a proces prywatyzacji służby zdrowia będzie zatrzymany.

TVP Info / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz