W Kępnie (województwo wielkopolskie) do 29-letniego obywatela Ukrainy podeszli policjanci. Ukrainiec wyjął broń. Padły strzały. Mężczyzna był nietrzeźwy. Zdarzenie miało miejsce w piątek.

W piątek po godzinie 14 na ul. Estkowskiego w Kępnie policjanci podeszli do 29-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna był oparty o samochód. Funkcjonariusze chcieli zapytać go, czy nie potrzebuje pomocy, ten wyciągnął broń – podaje portal Głos Wielkopolski.

Policjanci oddali strzały ostrzegawcze. Mężczyzna odłożył broń. Ukrainiec był nietrzeźwy.

Policja i prokuratura prowadzą czynności w sprawie.

Informowaliśmy, że w lipcu na terenie ośrodka „Enei” w Pogorzelicy (województwo zachodniopomorskie) doszło do bójki między ukraińskimi ratownikami strzegącymi plaż w tej okolicy. W użyciu był nóż. Obaj Ukraińcy zostali zwolnieni z pracy i opuścili ośrodek.

Przypomnijmy, że również w lipcu na warszawskim Mokotowie doszło do napadu na konwojenta, któremu zabrano torbę z pieniędzmi. Mężczyzna użył broni palnej i być może ranił jednego z napastników. Sprawcy, których szuka policja, według PAP uciekli z miejsca zdarzenia samochodem na ukraińskich numerach rejestracyjnych.

Zobacz także: Ukrainiec oszukiwał na BLIK. Wypłacał dziennie kilkanaście tys. złotych. Nie trafił do aresztu

gloswielkopolski.pl / Kresy.pl

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz