Młodzież Wszechpolska, przy współpracy z Markiem Miśko, odpowiedziała na wywiad, który został przeprowadzony z przewodniczącym Forum Młodych PiS – Michałem Moskalem. Wszechpolacy skrytykowali kapitulującą postawę względem lewicy, jaka została przyjęta przez szefa młodzieżówki rządzącej partii. “Nie jesteście prawicą!” – zarzucają młodzieżówce PIS Wszechpolacy.

Wojna kulturowa nie ma dziś sensu – zadeklarował w ubiegłotygodniowym wywiadzie dla tygodnika “Do Rzeczy” Michał Moskal – szef Forum Młodych PiS. Moskal oświadczył wówczas, że nie warto iść na ideologiczną wojnę z lewicą. Z postawą nie zgadzają się młodzi narodowcy. Młodzież Wszechpolska, przy współpracy z Markiem Miśko, odpowiedziała na wywiad poprzez realizację spotu, który ma na celu krytykę kapitulującej postawy względem lewicy, jaką prezentuje młodzieżówka partii rządzącej. “Nie jesteście prawicą!” – mówią do PIS Wszechpolacy.

W czasie wywiadu dla tygodnika “Do Rzeczy” Moskal zadeklarował, że najważniejszymi wyzwaniami stojącymi przed Polską są: ochrona zwierząt, równouprawnienie płacowe kobiet oraz walka z przemocą w rodzinie.  “Polska zmienia się za naszych rządów, my też musimy się zmieniać” – zadeklarował szef młodzieżówki PIS. Kapitulującą postawę partii rządzącej skrytykowali działacze Młodzieży Wszechpolskiej.

W odpowiedzi na wywiad przewodniczącego Forum Młodych PIS i szefa biura Jarosława Kaczyńskiego Michała Moskala, nagraliśmy z naszym byłym działaczem Kol. Markiem Miśko krótki spot. Będziemy go udostępniali z hasztagiem #NieJesteściePrawicą” – napisała na Twitterze Młodzież Wszechpolska. 

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Zobacz także: Prezes Młodzieży Wszechpolskiej: PIS powinien być jak najszybciej zmieniony

W spocie przedstawione zostały m.in. działania środowisk LGBT, uderzające w tradycję i kulturę. Działacze MW podkreślili, że jest to realne zagrożenie. Spot odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych.

“Jeżeli macie potrzebę działania dla Polski to róbcie to z Młodzieżą Wszechpolską, w harcerstwie, korporacji akademickiej, czy lokalnym domu kultury. Wszędzie byle nie z nimi” – powiedział prezes MW, Ziemowit Przebitkowski.

twitter.com / dorzeczy.pl / Kresy.pl

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply