Prezydent Czech Milosz Zeman w niedzielnym wywiadzie udzielonym telewizji Prima zaproponował rozwiązanie kryzysu imigracyjnego.

Według prezydenta Czech Grecja powinna opuścić strefę euro i wrócić do drachmy. Milosz Zeman stwierdził też, że odejście Grecji z Unii nie byłoby dobrym rozwiązaniem. Powinna jednak zostać wykluczona ze strefy euro do której została przyjęta dzięki statystycznemu oszustwu rządu w Atenach.

Milosz Zeman uważa, że zaciągnięty przez Grecję dług mógłby zostać odpracowany. W Grecji powstałyby ośrodki dla imigrantów. Zostaliby do nich deportowani wszyscy obcokrajowcy przebywający na terytorium Unii Europejskiej.

TVP Info / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz