Nieopodal wejścia do jednej z moskiewskich stacji metra pojawiła się kobieta ubrana na czarno, która w ręku trzymała odcięta głowę dziecka.

Stacja Oktiabrskoje Pole została zamknięta. Kobieta, która trzymała w ręku głowę dziecka krzyczała m.in. „Allahu Akbar” oraz „Jestem terrorystą”. Przekonywała też, że zamordowała dziecko, którego głowę trzymała w ręku.Kobieta została zatrzymana przez policję. Zamknięto stację, wprowadzono alarm bombowy i przeszukano teren pod kątem materiałów wybuchowych.

Jak podają rosyjskie media, ofiarą kobiety jest trzylatka Nastia M. jej ciało zostało odnalezione w podpalonym mieszkaniu w jednym z moskiewskich bloków. Morderczyni pracowała jako nania ofiary. Pochodzi z jednego z państw Azji Środkowej. Posiada rosyjskie obywatelstwo, ma ponad 30 lat.

wprost.pl/KRESY.PL

Reklama

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.11 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

    • czas_przebudzenia :

      Gwoli ścisłości, to tylko Białoruś nie ugięła się pod dyktatem „sił nowoczesności ideologicznej”. Rosja się ugięła – nie wykonuje KS. Nawet Turcja się ugięła. Cała Ameryka Łacińska też jest „nowoczesna”. To uginanie się przed ideologią marksistów nie ma większego znaczenia dla obawy o życie większych winowajców władzy. Jak wiadomo w Polsce seryjny samobójca nie sprawdzał czy „samobójstwa” są zgodne z miejscowym kodeksem karnym. W innych krajach, nawet otwarcie uległych wobec sił wyznawców zła, też wielu ludzi nie mogło spać spokojnie w otoczce błogiej i złudnej ochrony lewodawstwa.

    • sylwia :

      Arabscy mahometanie to zwyrodniali zbrodniarze tak jak Turcy i zachodni Ukraiǹcy. Oto ta chrześcijanka z Aleppo na zdjęciu, do którego odnośnik zamieścił P. Donald. Pamiętajmy o niej gdy POPiS Komorowskiego [Szczynukowycza] lub Kaczyǹskiego [Kalksztajna]otworzy granice Polski Arabom i Murzynom. Wtedy taki sam los spotkać może polskie córki, żony i matki.