“Prominentnymi idiotami” nazwał tych polityków PiS i PO, którzy podpisali wraz z banderowcami i negacjonistami wołyńskimi wspólną odezwę, Robert Winnicki, lider partii Ruch Narodowy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Politycy PO i PiS apelują wraz z banderowcami i negacjonistami wołyńskimi, by Polacy i Ukraińcy “nie dali się skłócić”

Ukraińcy otwarcie plują nam w twarz (vide np.wizyta Komorowskiego w kijowskim parlamencie) a prominentni idioci z PiS i PO piszą wspólny list z neobanderowcami. Ręce opadają– komentuje szef Ruchu Narodowego na swoim profilu na Facebooku.

Ci ludzie nie tylko nie rozumieją polityki międzynarodowej i nie potrafią myśleć w kategoriach długofalowych skutków swoich działań. Oni nawet nie przejawiają elementarnego poczucia godności narodowej– dodał Winnicki.

Polityk zwrócił uwagę, że w stosunkach międzynarodowych należy dbać o godność swojego kraju:

Tymczasem w relacjach z Ukrainą, jak i ze wszystkimi sąsiadami, trzebe przede wszystkim przyjmować pozycję wyprostowaną, zamiast, jak dotychczas, na kolanach. I pamiętać, że państwo ma jeden cel prowadzenia polityki zagranicznej: realizację polskiego interesu narodowego!– czytamy na profilu Robeta Winnickiego.

Facebook.com/ Kresy.pl

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

 1. jaro7
  jaro7 :

  Obudził się Winnicki,pewnie zaraz przemówi Bosak i “gwiazda”narodowców Zawisza.Dla mnie w Polsce nie ma ruchu narodowego,bo te wymoczki nadaja się tylko do biadolenia a nie działania,bo za takowe trudno uznać polewanie się wodą z transeksem w TV

  • kojoto
   kojoto :

   jaro7, jeśli informujesz się głównie w TV i na onecie, to wcale mnie nie dziwi, że nie masz pojęcia o rozległych działaniach Ruchu Narodowego. Wiem, że płacisz w podatkach na utrzymanie PO i PIS (buć może sprawia Ci to jakąś masochistyczną przyjemność, chyba, że należysz do beneficjentów tej hucpy), ale nie rozumiem czemu tak się wierzgasz kiedy mowa o RN którego członkowie poświęcają własne pieniądze i własny wolny czas dla Polski i Polskiego Narodu.

 2. jaro7
  jaro7 :

  To może Kojoto mnie uświadomisz co takiego robią lub co dokonali ci z RN? Masz na “myśli”spalenie tęczy czy flagi UE? A może pochód 11 listopada? Chyba nie,bo to potrafi nawet gimnazjalista.