Do ostrej wymiany zdań doszło w studiu TVP Info między Pawłem Kukizem a dziennikarką Karoliną Lewicką.

Wcześniej, gdy była mowa o przyjęciu 2 tys. uchodźców przez Polskę, byłem za tym. Rzuciłem taki pomysł, po zaleceniu papieża Franciszka, aby w każdej z 10 tys. parafii w Polsce, rozparcelować po jednej rodzinie. Ale przeszło mi kiedy się dowiedziałem, że to znacznie większa liczba– wyjaśniał Kukiz. – Tak samo, jak po pewnych doświadczeniach, przeszło mi z Ukrainą– dodał.

Zdaniem Kukiza mamy do czynienia z migrantami ekonomicznymi a nie uchodźcami. Kwestia ta zainteresowała dziennikarkę Karolinę Lewicką z TVP Info, która zapytała byłego kandydata na prezydenta „Skąd Pan to wie?”. Odpowiedź Kukiza można usłyszeć na nagraniu poniżej.

Dłuższy fragment programu:

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. remiqius
    remiqius :

    Nie zaorał. Oglądając cały materiał, widzimy jak się Kukiz mota w rozmowie. I raz na końcu zagiął Lewicką lecz nie wykorzystał tego, ba nawet jej pomógł z tego wybrnąć wspominając minister Muchę. Nie lubię go słuchać. Jest zbyt chaotyczny i nie umie składnie odpowiedzieć na dane pytanie. Ciągle te jąkanie przerywniki, powtarzanie w kółko parę słów. Nie nadaje się na polityka.

  2. daszu77
    daszu77 :

    Naoglądają się wszyscy telewizji i później na podstawie tego kreują swoje opinie. Buhaha terroryści w tej wędrującej grupie. Oni jak będą chcieli przyjechać do polski to przylecą legalnie samolotami z walizką kasy, a my się tego nie dowiemy. Zgodziliśmy się na Unię to musimy brać też odpowiedzialność w takich sytuacjach, a nie tylko kasę przyjmować na inwestycje. Tak jak w domu, nie podobają ci się reguły panujące w domu, to idź sobie mieszkaj do wujka Władymira za ścianą.