Kolejne spotkanie Duda-Kaczyński w piątek

W najbliższy piątek w Belwederze odbędzie się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.

O terminie kolejnego spotkania poinformował szef kancelarii prezydenta Krzysztof Szczerski.

Tematem rozmowy będzie kształt reformy wymiaru sprawiedliwości – powiedział prezydencki minister. Wcześniej o spotkaniu informował portal wPolityce.pl. Szczerski powiedział rownież, że spotkanie odbędzie się na prośbę PiS.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

W ubiegłym miesiącu prezydent Duda i prezes PiS spotkali się dwa razy, aby omówic sprawy związane z reformą sądownictwa oraz prezydenckie projekty ustaw w tej materii. Od tamtego czasu krążą coraz to nowe informacje o trwającym napięciu na linii prezydent-PiS. Jarosław Kaczyński pytał publicznie prezydenta w ubiegłym tygodniu na łamach jednego z tygodników, czy jest po stronie PiS w walce o reformę systemu sądownicta w Polsce.

Kresy.pl / PAP

 

 
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz