Radosław Sikorski ma nadzieję, że w uroczystościach rocznicowych w Katyniu weźmie udział premier Rosji. Szef polskiej dyplomacji powiedział, że „bardzo byśmy się cieszyli, gdyby po stronie rosyjskiej była wola uhonorowania ofiar zbrodni ludobójstwa”. Zaznaczył, że żadne decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły.
W kwietniu minie 70 rocznica rozpoczęcia egzekucji polskich jeńców wojennych w Katyniu. W mediach pojawiły się informacje o możliwości przylotu do Katynia Władimira Putina.
IAR/Kresy.pl




























