Najnowsze wyniki CBOS dotyczące preferencji wyborczych Polaków

Na PiS głosowałoby 45 proc. badanych, którzy zadeklarowali chęć wzięcia udziału w wyborach. PO cieszy się poparciem 17 proc. pytanych, a na trzecim miejscu jest Kukiz ’15 z poparciem 8 proc. zdeklarowanych wyborców. Na Nowoczesną chce głosować 5 proc. badanych.

Do Sejmu nie weszłoby PSL (4 proc.), SLD (3 proc.), Partia Razem (2 proc.) i partia Wolność (1 proc.).

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Badanie „Aktualne problemy i wydarzenia” (330) przeprowadzono metodą wywiadów bezpośrednich (face-to-face) wspomaganych komputerowo (CAPI) w dniach 2–12 listopada 2017 roku na liczącej 1016 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sondaż IBRiS: 50 proc. badanych chce zmiany premiera 

Kresy.pl / PAP
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz