Burmistrz Jersey City Steven Fulop ogłosił na Twitterze, że po zmianie lokatora w Białym Domu chce zostać ambasadorem Stanów Zjednoczonych w Polsce.

Fulop ogłosił swoje zamiary, odpowiadając na wpis jednego z polskich internautów, który zapytał czy burmistrz Jersey City przeprosi za swoje zachowanie. Polityk napisał: „odpowiedź brzmi nie”.

Jednocześnie Fulop napisał: Postanowiłem, że kiedy będziemy mieli demokratycznego prezydenta w 2020 roku, to zamierzam formalnie aplikować w Departamencie Stanu, by uzyskać nominację na ambasadora USA w Polsce. Myślę, że każdemu by się to spodobało i zostałoby to zaakceptowane.

Fulop chce usunąć pomnik katyński, a na jego miejscu stworzyć park, czemu sprzeciwiają się przedstawiciele Polonii. Jak informowaliśmy Fulop zgodził się na rozmowy z przedstawicielami Polonii, pomimo, że wcześniej kategorycznie odmawiał podjęcia negocjacji.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Wcześniej burmistrz Jersey City zwyzywał marszałka senatu StanisławaKarczewskiego. Stwierdził: Ten facet to żart. Taki znany antysemita, biały nacjonalista, do tego negujący Holocaust jak on, ma zerową wiarygodność.

Kresy.pl / dorzeczy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    zefir :

    Żydzi,których dusze pochodzą od Boga,są częścią Boga,nie przepraszają dusz innych narodów świata,które pochodzą od diabła-vide Talmud.Żydowski szowinista Fulop roi sobie na wyrost ambasadorowanie w Polin,w niej dla parcha raj na ziemi.W nim można przecież Żydom bezkarnie grabić i rabować,oszukiwać i kombinować,gojów znieważać,lichwą drenować-napisane jest w Talmudzie:”nie czyń krzywdy bliżniemu swemu”,,ale nie jest napisane „nie wyrządzaj krzywdy gojowi”.Tak czy siak zamiast pocieszać kózki na pustyni Negew,lepiej wybrać placówkę ussraelskiego niewolnika-zapraszamy,po czym pogadamy.