Gwiazda Hollywod, aktor Sir Michael Caine powiedział, że jest pewny tego, że Wielka Brytania powinna opuścić Unię Europejską. Jego wystąpienie wzbudziło mieszane reakcje.

Słynny aktor stwierdził, że będzie głosował za wyjściem jego kraju z Unii ponieważ Zjednoczone Królestwo nie może być kierowane przez tysiące bezimiennych urzędników w Brukseli.

Lider eurosceptycznej UKIP Nigel Farage ucieszył się z wypowiedzi aktora i zacytował jedną z jego filmowych kwestii Wysadźmy te cholerne drzwi(film Italian job). Wielu innych konserwatywnych polityków zamieściło na swoich profilach Facebook zdjęcia aktora razem z eurosceptycznymi sloganami.

Wypowiedź aktora nie spodobała się jednak lewicy i liberałom.

Dailymail.co.uk/KRESY.PL
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz