Premier wystąpiła na specjalnej konferencji prasowej.

Beata Szydło powiedziała: Cieszę się, że mogę się z państwem spotkać. Po tygodniu jest decyzja zespołu medycznego, mogę opuścić szpital. Dziękuję służbom medycznym, ratowniczym, policji, wszystkim tym, którzy nam pomogli.Dziękuję za opiekę i troskę. Dziękuję wszystkim Polakom, którzy okazali mi tyle otuchy. Do zobaczenia we wtorek.

CZYTAJ TAKŻE:
Wypadek kolumny rządowej. Premier Beata Szydło z potłuczeniami trafiła do szpitala
Kolonko o wypadku Szydło: To jednak jest Polska dwóch prędkości? Jedna dla władzy – druga dla obywateli?

Później głos zabrał rzecznik rządu Rafał Bochenek. Stwierdził: Wszystko dobrze się skończyło, pani premier opuszcza szpital. Jak powiedziała, w najbliższym czasie będzie przebywała w Warszawie, we wtorek poprowadzi posiedzenie Rady Ministrów. Projekt dotyczący sieci szpitali będzie dyskutowany na tym posiedzeniu.Dodał także: Premier Beata Szydło jest cały czas aktywna, cały czas spotykała się z ministrami.Pani premier będzie cały czas w kontakcie z lekarzami. To działania profilaktyczne, my natomiast możemy nareszcie spotykać się już w Kancelarii Premiera.

kresy.pl / onet.pl

Reklama1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. mop :

    NIC NIE JEST DZIEŁEM PRZYPADKU !!! Międzynarodowy Żyd tresuje swoje małpy… Kandydatka PiS na premiera Polski, B.Szydło, brała udział w programie szkoleniowym organizowanym przez amerykański odpowiednik Ministerstwa Spraw Zagranicznych, który kształci przyszłych liderów politycznych w „zaprzyjaźnionych” krajach.Do programu została wytypowana, tak jak inni „polscy” politycy, którzy później zostali liderami m.in. Bronisław Komorowski, Donald Tusk czy Aleksander Kwaśniewski.

    „The International Visitor Leadership” to szkolenia prowadzone przez Departament Stanu USA, do których wybierane są wyłącznie osoby mające szansę w przyszłości zostać liderami w dziedzinach polityki, mediów czy biznesu. Jak czytamy na stronie Ambasady USA do programu nie można się zgłosić tylko trzeba być wytypowanym przez stronę amerykańską.

    http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/124047,miedzynarodowy-zyd-tresuje-swoje-malpy

    https://marucha.wordpress.com/2015/07/09/szydlo-wytypowana-przez-usa-i-przeszkolona-na-lidera/#more-52043