Saudowie zaoferowali sfinansowanie budowy 200 meczetów w Niemczech.

O sprawie pisze niemiecki „Frankfurter Allgemeine Zeitung”, który powołuje się na doniesienia mediów z Libanu.

Arabia Saudyjska zadeklarowała, że w ramach pomocy uchodźcom jest gotowa sfinansować budowę meczetów w Niemczech, gdzie zmierza większość migrantów. Miałoby to być nawet 200 świątyń.

Jak dotąd bogate kraje Zatoki Perskiej wykazują daleko posuniętą obojętność wobec fali uchodźców z Syrii. Przeczytaj: Dlaczego bogate kraje arabskie znad Zatoki Perskiej ignorują problem imigrantów?

natemat.pl/KRESY.PL

Czytaj kolejny artykuł
7 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. wepwawet
    wepwawet :

    Bardzo dobry gest, zamknie usta wszystkim którzy uważają, że wyznawcy proroka Muhammad’a nie chcą pomóc swym braciom w wierze. Obawiam się jednak, że 200 meczetów to zdecydowanie za mało – pani Angela powinna poprosić o 400 takowych obiektów, wszak 800 tysięcy ludzi musi podziękować Allachowi za wpuszczenie do raju na ziemi zwanego germany.

  2. zan
    zan :

    Trzeba zauważyć, że Arabia Saudyjska to wasal USmanów (kasę trzymają w USA, broń z USA – sami są niczym). Islamizacja Europy to dzieło człowieków natowskich: czytaj: syjonistycznych neosowieciarzy z USA/UE dla których narody Europy stanowią jedynie nawóz historii. Marksizm kulturowy opakowany w butelkę Coca Coli. Zmyłka dla ćwierćinteligentów.