Zostaw odpowiedź
Chcesz przyłączyć się do dyskusji?Nie krępuj się!
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Amerykańskie siły przeprowadziły siódmą serię nalotów na cele w Iranie – poinformowało Dowództwo Centralne USA. Według mediów Iran odpowiedział ostrzałem rakietowym wymierzonym m.in. w państwa Zatoki Perskiej. (więcej…)
Katowiccy policjanci zatrzymali dwóch obywateli Gruzji podejrzanych o włamania do samochodów na parkingu centrum handlowego. Mężczyźni mieli wykorzystywać metodę „na walizkę”, pozwalającą przechwycić i wzmocnić sygnał z kluczyków samochodowych. (więcej…)
Administracja Donalda Trumpa wstępnie zgodziła się, aby Arabia Saudyjska mogła wzbogacać uran bez standardowych międzynarodowych zabezpieczeń mających zapobiegać budowie broni jądrowej – podaje CNN. Projekt porozumienia nuklearnego czeka na podpis prezydenta USA. (więcej…)
Były szef Biura Prezydenta Ukrainy Andrij Jermak odwiedził punkt dowodzenia głównodowodzącego Ołeksandra Syrskiego w jednym z rejonów frontowych – podała „Ukraińska Prawda”. Do spotkania doszło po dymisji ministra obrony Mychajła Fedorowa. Jermakowki zarzuca się wypranie około stu milionów dolarów. (więcej…)
Właściciel sieci 7-Eleven potwierdził rozmowy w sprawie inwestycji w największą w Polsce sieć sklepów typu convenience. Według japońskiego dziennika „Nikkei”, w grę wchodzi zakup znacznego pakietu akcji Grupy Żabka o wartości kilku miliardów dolarów. Seven & i Holdings zarządza ponad 85 tys. sklepów w około 20 krajach.
W czwartek pojawiły się informacje o rozmowach Seven & i Holdings z akcjonariuszami Grupy Żabka w sprawie zakupu pakietu obejmującego kilkadziesiąt procent akcji. Dzień później japoński właściciel sieci 7-Eleven potwierdził prowadzenie negocjacji, zastrzegając, że żadna decyzja jeszcze nie zapadła. Po doniesieniach o możliwej transakcji kapitalizacja Grupy Żabka wzrosła podczas czwartkowej sesji giełdowej do niemal 33 mld zł.
Może Cię zainteresować:
Były minister obrony Wielkiej Brytanii Ben Wallace twierdzi, że rząd Benjamina Netanjahu odrzucił propozycję wsparcia Ukrainy, tłumacząc to chęcią uniknięcia pogorszenia relacji z Rosją. Według Wallace’a decyzja ta ostatecznie uderzyła w sam Izrael, ponieważ Moskwa dalej finansowała irańską produkcję uzbrojenia. (więcej…)
Nic Romaszewskiej nie zrobią, bo ona jest córką ś.p. Romaszewskiego i dla jarkacza jest niemal świętą. Wystarczy pamiętać, jak jarkacz traktuje banderowskie zbrodnie wobec Polaków i rządzących Ukrainą banderowców, aby mieć świadomość, że on ma Polskę i Polaków głęboko w nosie.
A tu o związakch pana M. z byłym esbekiem.
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/niejasne-zwiazki-szefa-mon-wspolpracownik-macierewicz-to-byly-tw/6x3zctq
Nic nie zrobicie bo pisiory wszystko zablokują.Romaszewska dawno powinna wyleciec ze stołka i to nie tylko za ten film,ale za atakowanie lidera Polonii litewskie Tomaszewskiego(podobnie Przełomiec) także za numer jaki wycięła jej pracownica z donosem na Polske do AL-Jazerra.To jest taka antypolska klika Romaszewska,Przelomiec,Sakiewicz,Gosiewska,Żurawski,Wóycicki i jeszcze kilka osób i tv(republika,niezależna .pl,choc właściwie niezależna .ua)
Powinno być postawione pytanie zasadnicze dlaczego ta stacja jest w ogóle przez nas finansowana?
Jeszcze niech za okinczycowe ZW się wezmą
Tak jak napisał Piotrx: DLACZEGO MAMY W OGÓLE TO FINANSOWAĆ?