Poparcie dla zakazu karabinów automatycznych, który chciałby wprowadzić prezydent Barack Obama osiągnęło rekordowo niski poziom wśród obywateli Stanów Zjednoczonych.

Wsparcie dla takiego zakazu spadło w ciągu ostatnich 20 lat, od ponad 80% poparcia w 1994 do 45% w sondażu opublikowanym przez Washingtonpost w środę rano.
„Zakaz na karabiny szturmowe wspiera już tylko kilka grup społecznych wliczając część członków partii Demokratycznej, kobiety oraz afroamerykanów” – podaje Huffington post.
Huffingtonpost.com/ Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz