“Wszystko zależy od tego, kto i co szepcze Kaczyńskiemu do ucha” – powiedział Janusz Korwin-Mikke.
– Jarosław Kaczyński nigdy nie miał problemu z pomysłami wolnorynkowymi – wszystko zależy od tego, kto i co szepcze mu do ucha– uważa Janusz Korwin-Mikke.
Lider partii KORWiN był dziś obecny na inauguracyjnym posiedzeniu nowego Sejmu. Z ust marszałka seniora padła propozycja rozpoczęcia prac nad nową Konstytucją.
– Konstytucja…? Ja wiem, co trzeba by zrobić w Polsce. Polska nie czeka na nową konstytucję – dla przykładu konstytucja stalinowska była świetna, zapewniała gwarancje, etc. Nie jest ważna konstytucja, ale obyczaje polityczne –uważa Janusz Korwin-Mikke.
Korwin-Mikke skomentował także agresywne wystąpienie Ewy Kopacz.
– To nie było przemówienie byłej pani premier, ale przyszłej szefowej opozycji. Ona walczy o stanowisko szefowej PO, musiała wygłosić przemówienie bojowe zagrzewające do boju i wojny swoją partię, by wygrać wybory wewnętrzne w partii– uważa Korwin-Mikke.
wPolityce.pl/KRESY.PL





























