Przez Polskę przejeżdżają konwoje amerykańskiego sprzętu pancernego. Na obwodnicy Lublina nie obyło się bez kolizji.

Do kolizji doszło według policji z winy kierującego Fordem. Zagapił się i by nie wjechać w poruszający się przed nim samochód skręcił w prawo w wyniku czego zderzył się z jednym z amerykańskich transporterów. Poza poważnymi zniszczeniami samochodu, kierowca stracił jeszcze 250 złotych, które będzie musiał uiścić na poczet mandatu nałożonego przez policję.lublin112.pl/kresy.pl

Reklama

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.

a

8 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. zan :

  Kilka lat temu twarz polskiego taksówkarza zderzyła się z pięścią amerykańskiego żołnierza. Sprawa była relacjonowana w mediach, ale jako ciekawostka. Japończykom czasem pójdzie na zamrnowanie nastolatka. No, ale Japończycy przynajmniej przegrali wojnę z USlandią….

  • tomlee :

   Bijesz do tej akcji z Sopotu? Cytat z komunikatu prokuratury: „Putno poinformował, że u poszkodowanego taksówkarza „obrażenia spowodowały naruszenie czynności narządów ciała na czas nie przekraczający 7 dni”. Oznacza to, że czyn ten jest zagrożony karą pozbawienia wolności do lat dwóch.”
   Zakładam, że taksiarz dostał odpowiednią rekompensatę od jankesów, skoro media nie krzyczały o tym dalej. Dla porównania- wiesz ile podobnych ekscesów z taksiarzami uczyniają rocznie nasi rodzimi wojacy? O sojusznikach z poligonu w Drawsku nie wspomnę, bo to stały element okolicy. Z ciekawości- wiesz jak takie sprawy się kończą?