W ścisły centrum stolicy Mołdawii doszło wczoraj do wybuchu w jednym z lokali gastronomicznych. Rannych zostało 20 osób.

Według informacji służby do spraw sytuacji nadzwyczajnych mołdawskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w lokalu eksplodowała butla gazowa”. „Wskutek wybuchu doszło do paniki wśród klientów na targu, przyjechały tam karetki pogotowia, strażacy, ratownicy. Hospitalizowano 20 ranionych, z czego 4 jest w stanie ciężkim” – powiedziała rosyjskiej agencji informacyjnej rzeczniczka służby Liliana Puszkaszu. Wśród rannych są dzieci.

tut.by/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz