„Temat naszego filmu odstrasza spółki, firmy banki” od wspierania produkcji – mówi znany reżyser w swoim apelu o wsparcie społeczeństwa dla dokończenia filmu o kresowym ludobójstwie.

„Mamy zmontowany prawie cały, duży epicki film o ludobójstwie na Kresach” – mówi Smarzowski w krótkim nagraniu. Jednak „do zakończenia filmu brakuje nam jeszcze kilku dużych, zbiorowych, symbolicznych i ważnych dla wymowy filmu scen. Z powodów finansowych nie udało nam się ich zrealizować w poprzednim roku” – tłumaczy reżyser.

youtube.com/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

18 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. Avatar
  skiepek :

  Przypomnę ,że zacni parlamentarzyści i senatorowie okazali swą hojność i wsparcie dla poprzedniej produkcji filmu pt. PILECKI.Wówczas to zacne grono wsparło produkcję wkupując łącznie 6 cegiełek w kwocie 100 zł sztuka.Ale na antypolski paszkwil” Gnida” została wyłożona już pokażna suma.

 2. Avatar
  wiarus :

  Panie Wojciechu, redakcjo portalu KRESY:
  Przyłączam się do poprzedników. Przekonywanie jest zbędne – proszę podać dane do przelewu /numer konta/.
  Ponadto – może udałoby się przekonać kogoś, kto ma większą oglądalność – na przykład serwis Allegro i wynegocjować reklamę na ich stronie głównej, wraz z aukcja cegiełek.

 3. upadlina
  upadlina :

  pieprzone banderowskie gnidy jak to się boja prawdy o ludobójstwie na Wołyniu dokonanym przez upad lińskich banderowców!! Robią co mogą, aby rzucać patriotom kłody pod nogi, ale im bardziej te gnidy będą przeszkadzać, tym bardziej ludzie będą zdeterminowani !!!!!!!! NIE UDA SIĘ WAM BANDEROWSKIE KANALIE !!!!!!!!!!!!!!!

 4. Avatar
  baciar :

  kochani konto sie pojawi niedlugo mam nadzieje że zawstydzimy nasze władze widac odrazu KTO RZADZI POLSKA kolejni tchórze którzy boja sie prawdy moja teoria sie potwierdza POLSKA jest zukrainizowana lobby upadlinskie działa w najleprze czas pokazac ŻE NARÓD POLSKI ISTNIEJE I ZE NIEDŁUGO WSZYSTKIE GNIDY banderowskie będa sie bać TAK JAK POWIEDZIAŁ BERESTECZKO KAZDA ZŁOTÓWKA TO KULA WYMIERZONA bandersynom