Wnioski azylowe składane przez pakistańskich chrześcijan są odrzucane przez brytyjskie władze.

Według oficjalnego stanowiska Wielkiej Brytanii, „chrześcijanie są w Pakistanie mniejszością religijną cierpiącą na skutek dyskryminacji, ale nie oznacza to realnego zagrożenia prześladowaniami”.

Przewodniczący Brytyjsko-Pakistańskiego Stowarzyszenia Chrześcijan otwarcie określa politykę Londynu jako „zasadniczo złą”. Jak twierdzą sami Pakistańczycy, Brytyjczycy „przeoczyli” bądź wydali decyzję odmowną w przypadku kilku tysięcy wniosków o azyl złożonych przez chrześcijan

Pakistan – pod względem prześladowań chrześcijan na świecie – zajmuje niechlubne ósme miejsce. Przed dwoma laty w zamachu na kościół pw. Wszystkich Świętych w Peszawarze zginęło ponad 300 osób. Obecnie Islamabad ostrzega chrześcijan przed kolejną falą agresji ze strony talibów i sympatyków Islamskiego Państwa.

PCh24.pl/KRESY.PL
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. Avatar
  antymajdan :

  Zasłona powoli opada. Coraz lepiej widać, że cała polityka migracyjna „wiodących państw” ma na celu nie jakieś względy moralne czy ekonomiczne, ale sprowadzenie do Europy wielkiego problemu, który tę Europę zniszczy. Czy ogłupieni latami indoktrynacji i propagandą Europejczycy są jeszcze w stanie stawić skuteczny opór?

  • Avatar
   leszek1 :

   Zydzi posiadaja pieniadze i olbrzymia machine propagandowa. Dlatego zyjemy w oparach codziennego klamstwa. Nie jestem do konca przekonany, ze te instrumenty pozwola im zniszczyc cywilizacje, by opanowac swiat. Uwazam, ze to znow skonczy sie nastepnym holokaustem. Oni sa bardzo inteligentni, lecz nie potrafia zauwazyc, iz ich pazernosc w zdobywaniu wladzy i pieniedzy zawsze sie smutnie dla nich konczy.

   • Avatar
    andrz :

    Smutnie to się kończy ale dla tych maluczkich, ci bogatsi nie tylko, że spadają na cztery łapy ale jeszcze na tym zyskują, vide przedsiębiorstwo „Holokaust”. Przypomnę tylko słowa Michalkiewicza „”Żeby łatwiej rozmiękczyć Polaków i w ten sposób wyciągnąć od Polski co najmniej 60 miliardów dolarów, trzeba z jednej strony oczerniać nas przed światem jako naród morderców, a z drugiej – doprowadzać nas do stanu bezbronności wobec żydowskich żądań poprzez systematyczną tresurę w tak zwanej tolerancji i w tak zwanym dialogu. Owa tolerancja, to nic innego, jak przyjęcie żydowskiego punktu widzenia, zaś dialog – to nic innego, jak potulne spełnianie wszystkich zachcianek przedsiębiorstwa holokaust.”

 2. Avatar
  zefir :

  Wychodzi na jaw ta obłuda brytyjskich „lordów”.Z jednej strony pozwalają swej parchackiej prasie bezpodstawnie oczerniać Polaków za „Auschwitz”,przypisywać brak empatii do imigrantów,zarzucać niedobór sympatii do wyznawców Jahwe,czy Allaha.Z drugiej zaś strony sami ci brytyjscy „lordowie” dyskryminują chrześcijan z Pakistanu ,mimoże sami przyznają że ta mniejszość chrześcijańska jest w Pakistanie „cierpiącą na skutek dyskryminacji”religijnej.Brytole przez setki lat doili swą kolonialną „perłe w koronie”-Indie,dzieląc ją przy wymuszonym odejściu wg kryterium religijnego wyznawców Allaha i Buddy,pozostawiając mniejszość chrześcijańską w morzu innych wyznawców religijnych,narażając ją na prześladowania.