Weterani NKWD, KGB i FSB twierdzą, że dokonali zamachu na Prezydenta Kaczyńskiego

Nieznana wcześniej Autonomiczna Grupa Stalinistów Heroicznego Miasta Smoleńska zamieściła w Internecie oświadczenie, że jest odpowiedzialna za katastrofę samolotu z Prezydentem Kaczyńskim na pokładzie.

W oświadczeniu czytamy m.in.: „Autonomiczna Grupa Stalinistów Heroicznego Miasta Smoleńska bierze na siebie odpowiedzialność za eliminację polskich zdrajców i oszczerców.

O podłości wojska polskiego w XX wieku nie można mówić spokojnie (…) Polska ogłosiła swoją niepodległość bez zgody Bolszewików (…).

Ludzie sowieccy zaciskają pięści w słusznym gniewie na bestialstwo Polski! Było to nieludzkie łotrostwo! W tamtym czasie Polska prowadziła nowe podboje! Polska była agresorem! Napadała i rabowała!

Polscy oficerowie w Katyniu zostali zamordowani przez NKWD. Wyeliminowano w ten sposób najgorszych przeciwników (…) NKWD zlikwidowało tych, którzy knuli niecne plany. Oddziały specjalne sowieckiego państwa zlikwidowały jego wrogów. Śmierć Polaków była jedyną słuszną decyzją (…).

Dzisiaj, po śmierci sowieckiego państwa, zdrajcy wszelkiej maści czują się bezkarni i plują na groby weteranów NKWD. Powinni ponieść konsekwencje swoich bezczelnych kłamstw o Stalinie i narodzie sowieckim. Kaczyński to dopiero początek”.

Kresy.pl/kavkazcenter.com

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz