10 stycznia ulicami Warszawy przejdzie marsz poparcia dla Izraela. Organizatorami są środowiska protestanckie.

„Pragniemy, żeby z ziemi Polin podniósł się głos poparcia dla Izraela. Chcemy publicznie pokazać, że jako Polacy i chrześcijanie wspieramy Izrael i sprzeciwiamy się antysemityzmowi” – promują wydarzenie organizatorzy. Marsz ma być sprzeciwem wobec „islamskiego terroryzmu”. Wydarzenie ma trwać około dwóch godzin, marsz zakończy się pod ambasadą Izraela.

Wśród organizacji wspierających marsz są: Ruch „Polska dla Jezusa”, Fundacja „Polania” Kraków, Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej, zbór „Nowe Jeruzalem”, Radzyń Podlaski, Kościół Misja „Nowy Poczatek” w Skarżysku-Kamiennej, Zbór Zielonoświątkowy „Eklezja” w Gdyni, Kosciół Chrześcijański „Wieczernik” Kielce, Kościół „Droga” w Warszawie, Kościoł Jezusa Chrystusa „Syjon” w Rzeszowie.

Youtube.com / Kresy.pl

9 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. malkontent
  malkontent :

  Co to jest??? co to za szaleńcy ?? z ziemi Polin ??? może raczej POlin ??. O co tu chodzi ?? co ma wspólnego Izrael z antysemityzmem?? Izrael jako agresor i okupant niektórych ziem arabskich , policjant bliskiego wschodu chyba nie potrzebuje poparcia. Chyba, że poparcia dla usprawiedliwienia swych mordów na swych sąsiadach. I dlaczego taki marsz ?? jeszcze jakaś organizacja w nazwie z Jezusem ??? to skandal Jezus nigdy nie popierałby morderców z Tel Awiwu., to wbrew jego nauce miłości bliżniego

 2. zefir
  zefir :

  Bezczelny parchu,tu nie Judeopolonia więc spir…aj.Chytry Icek świadomie pogrywa hebrajską nazwą „Po-lin”,gdyż to nie tylko skojarzenie z PEŁO,ale głównie synonim drugiej Ziemi Obiecanej,nazwy Polski niby zniekształconej przez Niemców na Polen.Warto przypomnieć,że wśród obrzezanych Wybrańców panuje pogląd jakoby oni byli historycznymi twórcami państwowości polskiej.Tylko ta „banda Piasta zdetronizowała żydowskiego króla i przejęła w Polsce władzę”.

 3. antymajdan
  antymajdan :

  Jakim trzeba być łajdakiem, aby zbrodnie ludzkie tłumaczyć planami Boga? Izrael to grabież, czystki etniczne, okupacja, mordy, lekceważenie jakichkolwiek praw poza swoimi własnymi. Dla mnie za daleko, abym mógł przyjechać do Warszawy w ten dzień, ale może znajdzie się chociaż jeden odważny i sprawiedliwy, który sprzeciwi się temu łajdactwu.