Arminas Pileckas stanął w obronie swojej koleżanki, która padła ofiarą napastowania seksualnego ze strony 14-letniego imigranta Ahmeda Mustafy Al Haj Aliego. Następnego dnia pochodzący z Litwy Pileckas został zamordowany przez imigranta z Syrii. Sprawa zakończyła się uniewinnieniem mordercy.

Arminas Pileckas, który stanął w obronie koleżanki, pochodził z Litwy. Mieszkał w Szwecji wraz ze swoimi rodzicami. Jeszcze w grudniu stanął w obronie swojej koleżanki, którą zaatakował seksualnie imigrant z Syrii, z którym razem uczęszczali do szkoły. Pierwszego dnia kolejnego semestru migrant dźgnął Pileckasa nożem w plecy, przebijając mu serce.Chłopak zmarł.

W marcu sąd ogłosił wyrok w sprawie morderstwa. Szwedzka prokuratura nie ma wątpliwości co do winy imigranta. Ahmed Mustafa Al Haj Ali został jednak uniewinniony ze względu na niski wiek. W momencie popełnienia przestępstwa miał 14 lat.

Zobacz: Szwecja: 15-latek zasztyletowany przez imigranta. Wcześniej bronił napastowanej przez niego dziewczyny

ndie.pl / kresy.pl

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. zan
    zan :

    Bezkarność doprowadzi do eskalacji zdziczenia. Warto również zauważyć, że w Szwecji nie wymaga się dowiedzenia wieku. Jeśli 30 latek z brodą poda się za dziecko, to dla Szwedów będzie dzieckiem gdyż zmuszenie go do badań byłoby….naruszeniem godności.