W czwartek w Tomaszowie Lubelskim 24-letni Ukrainiec zaatakował nożem dwóch policjantów. Mundurowi i obcokrajowiec trafili do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek około godziny 15:30 na ul. Kościuszki w Tomaszowie Lubelskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że przy chodniku leży mężczyzna.

Podczas próby udzielenie pomocy leżącemu i ustalenia jego danych osobowych, ten stał się bardzo agresywny, wyjął nóż i zaatakował policjantów dotkliwie ich raniąc.

Jeden z policjantów w celu powstrzymania napastnika użył broni służbowej raniąc go w nogę. Ukrainiec został obezwładniony i zatrzymany.

Obcokrajowiec został przewieziony w asyście policjantów do szpitala. Do placówki medycznej trafili również dwaj ranni funkcjonariusze, którzy doznali obrażeń rąk i nóg. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

24-letni obywatel Ukrainy odpowie za czynną napaść na funkcjonariuszy Policji z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ TAKŻE: Ukrainiec aresztowany za posiadanie “znacznej ilości narkotyków”
Kresy.pl / lublin112.pl

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. jaro7
    jaro7 :

    Jemu raczej nic nie grozi,za to grozi policjantom co ośmielili się aresztować i strzelać do ukraińca.Zaraz komendant da im naganę.Sorki za ironięale jak patrzę co się dzieje obecnie w kraju to Monty Python miałby pole do popisu albo Orwell napisał Folwark Zwierzęcy 2022.https://wolnosc.tv/jedzenie-tylko-dla-ukraincow-polakom-nie-wydawac-nagranie-z-jadlodalni-w-budynku-wojska-polskiego-gdzie-glodni-biedni-polacy-sa-wyrzucani-by-ukraincy-mogli-jesc/