TVN stracił pierwsze miejsce jeżeli chodzi o najwyższą oglądalność programów telewizyjnych w Polsce.

Pierwsze miejsce, w okresie od 1 września do 20 listopada 2015 zajęło TVP1, będące wcześniej na trzecim miejscu. Udział tego kanału zwiększył się o 10,95 procent i wyniósł 12,46 procent. Tak wynika z danych Nieslen Audience Measuremen przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl.

Także Polsat wyprzedził TVN choć jego udział zmniejszył się o 4,01 procenta. Na trzecim miejscu jest TVN, którego udział zmalał aż o 13,81 procent – jest to najwyższy spadek spośród kanałów znajdujących się w pierwszej dziesiątce.

Wirtualnemedia.pl/KRESY.PL
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

7 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz