Prezydent Donald Trump napisał na Twitterze, że odwołuje swoją wizytę w Wielkiej Brytanii i podał powód.

Jak napisał Trump na Twitterze: „Powodem, dla którego odwołałem moją podróż do Londynu, jest to, że nie jestem wielkim fanem administracji Obamy, która sprzedała być może najlepiej zlokalizowaną i najlepszą ambasadę w Londynie za bezcen, tylko po to, aby zbudować nową w innym miejscu za 1,2 miliarda dolarów. Zły interes. Chciano, abym przeciął wstęgę – NIE!”

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Od wielu miesięcy spodziewano się, że wizycie Trumpa w Londynie towarzyszyłyby masowe protesty. Burmistrz Londynu Sadiq Khan kilkakrotnie apelował do premier Theresy May, aby nie zapraszała Trumpa do Londynu. Ponad milion osób podpisało się pod petycją przeciwko wizycie Trumpa w Wielkiej Brytanii, z powodu jego rzekomego rasizmu.

Kresy.pl / Twitter
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz